Všestrannost 2023

Přebor Sokolské župy Jungmannovy v plavání

V sobotu 21. ledna 2023 se konal první závod letošní sportovní všestrannosti. Do hořovického bazénu se ponořilo 128 závodníků z devíti tělocvičných jednot (Černošice, Dobřichovice, Hlásná Třebaň, Hořovice, Jince, Komárov, Libčice nad Vltavou, Mníšek pod Brdy a Příbram). Z Komárova dorazil organizační tým a 32 závodníků, kteří si odvezli celkem sedm medailí.

Nejlépe se vedlo Lukáši Rudolfovi (v kategorii předškolní děti), Lukáši Štěpánovi Sábelovi (dorostenci) a Olze Kleknerové (seniorky), kteří se stali přeborníky župy. Na druhém místě se umístili Michal Sluka (dorostenci) a Josef Drnec (senioři). Bronzovou příčku obsadili Jakub Prokop (předškolní děti) a Natálie Kramáriková (ženy). Těsně pod stupni vítězů zůstali Rostislav Andrt (mladší žáci II), Václav Kovář (starší žáci III) a Nela Ungrová (dorostenky). Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci Sokola Komárov.